E-MARK

E-mark jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym, zasilanym przez baterię urządzeniem znakującym od firmy COLOP. To elektroniczne urządzenie znakujące, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Imponujące wydruki pieczęci z logotypami i zdjęciami. Datownik, numerator, generator kodów QR i kreskowych w jednym urządzeniu. A to wszystko tworzone w sposób prosty, intuicyjny. E-mark pozwala na oznaczanie, stemplowanie, automatyczne numerowanie. Nadruki mogą być wykonywane na każdej chłonnej powierzchni, takiej jak: dokumenty, koperty, książki, torebki papierowe, taśmy tekstylne, kartony i wiele, wiele innych. E-mark oferuje niezliczoną ilość możliwości – prawdziwe narzędzie marketingowe, biurowe i przemysłowe.

PIECZĄTKI GREEN LINE

Printer IQ Green Line to pieczątka w ekologicznej obudowie. 70% materiałów zastosowanych do jej produkcji pochodzi z recyclingu. Została wyprodukowana zgodnie z normą zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004.
Doskonała dla firm działających w branży zajmującej się ochroną środowiska jak i każdego przedsiębiorstwa dbającego o ochronę zasobów naturalnych.

Rozmiar odbicia:
Kolory odbijanej treści: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory karteczek indeksujących: czarny, czerwony, niebieski, zielony lub spersonalizowane

Zobacz wszystkie dostępny pieczątki

PIECZĄTKI STANDARDOWE IQ

Pieczątka serii Printer IQ łączy wszystkie zalety automatów samotuszujących z wyjątkowym wizerunkiem. Liczne innowacje i fascynujące techniczne szczegóły gwarantują precyzyjne i łatwiejsze używanie pieczątki. Przezroczysta podstawa ułatwia wykonanie odbicia treści we właściwym miejscu. Pieczątka nie jest wyposażona w zatyczkę. Stopki antypoślizgowe zabezpieczają pieczątkę przed przesuwaniem na papierze dlatego gwarantuje czytelną treść - bez „podwójnych” odbić. Bezawaryjna – wykonana z tworzyw najwyższej jakości. Okienko XXL pozwala w pełni spersonalizować pieczątkę.

Rozmiar odbicia:
Kolory odbijanej treści: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory karteczek indeksujących: czarny, czerwony, niebieski, zielony lub spersonalizowane

Zobacz wszystkie dostępny pieczątki

SUCHY STEMPEL

Prasa do suchych stępli pozostawiająca na kartce efektowne przetłoczenie.
Wymienne wkłady do prasy grawerowane laserowo.
Dostępne wymiary: okrągły - 41 lub 51mm, prostokątny 25x50mm
W komplecie: prasa, wygrawerowany stempel, etui.


REFERENTKA I LAKI

Stempel do laku o średnicy 35 lub 25 mm to pieczęć, którą można wykonać efektowne odbicie w laku. Referentka natomiast ma 22mm średnicy i zamiast drewnianej rączki posiada metalowe kółko ułatwiające odbicie, ale także pozwala na przymocowanie referentki do kluczy.
Znajdą zastosowanie przy ozdabianiu różnego rodzaju dokumentów.
Sprawdzi się również przy zabezpieczaniu dokumentów takich jak: teczki, koperty, gwarancje, butelki na wino. Lak to materiał, który pod wpływem temperatury rozpuszcza się do postaci półpłynnej. W temperaturze pokojowej zastyga, trwale zachowując nadany mu kształt. Posiada bardzo dobrą przyczepność do papieru oraz materiałów tekstylnych. Drewniany uchwyt stempla znacznie ułatwia jego używanie.
W zestawie znajduje się: Stempel lub referentka oraz łyżeczka do rozpuszczania laku.
Same laki, dostępne w 7 kolorach, są sprzedawane osobno.

GRYFY I KOŁYSKI

Pieczątka drewniana, która wymaga stosowania dodatkowej poduszki tuszującej. Metalowy element dodany do uchwytu wskazuje na właściwe ułożenie pieczątki - chroni przed odbiciem treści w odwrotnym kierunku.
Szeroki wybór formatów ułatwia dopasowanie płytki tekstowej do nietypowych wielkości odbicia.
Do wyboru szeroki wachlarz tuszy - w tym specjalnych, jak np.: do drewna, do tworzyw sztucznych, bezpieczny dla dzieci, do tkanin czy do żywności!

DŁUGOPISY I OŁÓWKI

ZESTAWY PIŚMIENNICZE

symbol ZP-1

symbol ZP-2

symbol ZP-3

symbol ZP-4

symbol ZP-5

symbol ZP-6

symbol ZP-7

symbol ZP-8

symbol ZP-9

symbol ZP-10

symbol ZP-11

symbol ZP-12

DŁUGOPISY METALOWE

PENDRIVE

ZEGARY W RAMCE

Atrakcyjny zegar może być wspaniałą formą podarunku. Ciekawe wzornictwo z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze.
Grafika na zegarach naniesiona jest w najnowszej technologii bezpośredniego druku na drewnie lub pcv, cechują się niezwykłą trwałością
i odpornością na promienie uv.
Wymiary: 35cm x 35cm z ramą oraz 20cm x 20cm bez ramy.

symbol ZEG-1

symbol ZEG-2

symbol ZEG-3

symbol ZEG-4

symbol ZEG-5

symbol ZEG-6

symbol ZEG-7

symbol ZEG-8

symbol ZEG-9

symbol ZEG-10

symbol ZEG-11

symbol ZEG-12

symbol ZEG-13

Zawartość niniejszej strony internetowej jest chroniona prawami autorskimi przysługującymi firmie STYL. Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do rysunków, grafik, tekstu, oraz innych treści należą do firmy STYL lub innych uprawnionych podmiotów i nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób bez zgody właściciela. Żadne elementy niniejszej strony internetowej nie mogą być zmieniane, udostępniane publicznie, rozpowszechniane lub zamieszczane w innych utworach, publikacjach lub stronach internetowych, w całości ani w części, bez uprzedniej pisemnej zgody firmy STYL.

Wszelkie prawa zastrzeżone.